Festyn Rodzinny

12.06.2019. Został zorganizowany Festyn Rodzinny we współpracy ze Studiem Artystycznym „Anima”. Do zabawy zaproszono rodziców i dzieci. Można było skosztować kartaczy, pizzy a także zjeść gofra lub watę cukrową. Dodatkową atrakcją były dmuchane zjeżdżalnie, kącik konstrukcyjny, fryzjerski, badawczy i malarski. Dzieci mogły robić pamiątkowe zdjęcia przy specjalnie zrobionej do tego fotobudce a także usiąść na prawdziwy motocykl policyjny.

Spotkanie z pracownikami Biblioteki Publicznej

11.06.2019. Odbyło się spotkanie z pracownikami Biblioteki Publicznej,- słuchanie legendy „W Czarnej Hańczy” czytanej i ilustrowanej metodą Kamisihibai - tradycyjnej japońskiej sztuki opowiadania historii za pomocą ilustracji wykonanych na kartonowych planszach.

XV Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych

05.06.2019. Odbył się XV Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w kategorii tańców narodowych organizowany przez Przedszkole nr 5 w Suwałkach. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy „Motylki”. Wykonały taniec „Walc Aleksander”

X Przegląd Dziecięcych Prezentacji Tanecznych

13.05.2019. Odbył się X Przegląd Dziecięcych Prezentacji Tanecznych. Przegląd organizowany jest przez nasze przedszkole a miejscem imprezy była aula Szkoły Podstawowej nr 7. Nasze przedszkole reprezentowały dzieciaczki z grupy „Motylki”. Wykonały taniec hiszpański. Zdjęcia w Galerii, zapraszamy!

III Przegląd Angielskiej Piosenki Dziecięcej

25.04.2019. W przedszkolu nr 4 odbył się III Przegląd Angielskiej Piosenki Dziecięcej ,,Sing Out Loud''. Celem zabawy jest przede wszystkim rozwijanie zainteresowania językiem angielskim oraz dorobkiem kulturowym krajów anglojęzycznych. Nasze przedszkole reprezentował zespół w składzie: Amelka, Asia i Lenka z grupy 6 - latki „Motylki”. Gratulujemy!

Spektakl „AKADA”

16.04.2019 Obejrzeliśmy spektakl aktorów ze Studia Artystycznego „AKADA”, w którym mama i jej córka przygotowywały się do świątecznych porządków, ale ciągle coś im w tym przeszkadzało. Ciekawe rekwizyty oraz zabawne dialogi, rozśmieszały nasze dzieciaki do łez!

Dzień Czekolady

12.04.2019. Świętowaliśmy „Dzień Czekolady”. W tym dniu, każdy mógł przynieść swój ulubiony czekoladowy smakołyk. Panie przygotowały filmik i bajkę o tym jak powstaje czekolada. Następnie wspólnie bawiliśmy się przy piosenkach ,,Czeko- czeko- la- da'' i ,,Czekolada Gummy Bear''. Atrakcje jakie czekały na nas w przedszkolu, były bardzo słodkie: degustacja czekolady płynącej z fontanny czekoladowej, próbowanie wafli z kremem czekoladowym oraz malowanie paluszkami moczonymi w kremie na wafelkach.

Spektakl Doktorek Honorek

04.04.2019. Wybraliśmy się do Suwalskiego Ośrodka Kultury na spektakl pt. „Doktorek Honorek”. Na scenie obok lekarza zwierząt pojawiła się afrykańska małpka, królik pielęgniarz a nawet olbrzymi smok! Wielobarwne kostiumy i bogata scenografia, przykuwały uwagę dzieci.

Wieczór z Wiosną

22.03.2019. Obchodziliśmy w przedszkolu "Wieczór z Wiosną". Zanim pojawiła się Pani Wiosna, na dzieciaczki czekała moc atrakcji! Bawiliśmy się w przechodzenie w tunelu, oglądaliśmy pokaz ognia i dymiącej kuli, spotkaliśmy także prawdziwego Pingwina z Madagaskaru i jedliśmy pyszną pizzę! Po zabawie pojawiła się Pani Wiosna, z którą można było zrobić pamiątkowe zdjęcie i wręczyć jej samodzielnie pokolorowany kwiatuszek. Witaj Wiosno!
Zapraszamy do Galerii.

Wizyta PSP

21.03.2019. Gościliśmy Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą, Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach. Panowie strażacy zaprezentowali nam uniform strażacki, wóz strażacki oraz narzędzia niezbędne do wykonywania swojej pracy. Dziękujemy za wizytę!