Kadra Pedagogiczna

Kadrę pedagogiczną stanowią nauczyciele dyplomowani i mianowani, legitymujący się dyplomem studiów magisterskich.

Doskonale rozumiemy potrzeby i problemy naszych wychowanków. Wspieramy ich rozwój emocjonalny i intelektualny. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z rodzicami, którzy mają możliwość uczestniczenia w zajęciach otwartych, imprezach i wspólnych zabawach.

Nauczyciele naszego przedszkola aktywnie uczestniczą w procesie doskonalenia zawodowego, kończąc studia podyplomowe, kursy doskonalące – korzystając z ofert ODN i CEN w Suwałkach oraz systematycznie śledzą nowości pedagogiczne w sieci Internet, by doskonalić swój warsztat pracy, poprzez osiągnięcia swoich wychowanków.

• Dyrektor Przedszkola mgr Alicja Butkiewicz - nauczyciel dyplomowany

• mgr Teresa Kuźma - nauczyciel dyplomowany,
  • mgr Anna Bogdan - nauczyciel dyplomowany,
  • mgr Marzena Sokołowska - nauczyciel dyplomowany,